Cześć!

Kamil Lipiński

Nazywam się Kamil Lipiński.

Prowadzę bloga od 2010 r. więc już ładnych kilka lat. Kim jestem? Szczęśliwym mężem i podwójnym ojcem. Szefem dla siebie samego. Przedsiębiorcą. Blogerem. Internetowym twórcą, który lubi eksperymentować i szukać nowych rozwiązań. Na co dzień oprócz blogowania zajmuję się projektowaniem witryn internetowych jako Create24.

W pierwszych dniach sierpnia 2013 r. założyłem Mocną Grupę Blogerów - rozwijającą się prężnie społeczność blogerów, którzy traktują swoją obecność w sieci na poważnie. Blogowanie traktujemy jako misję. Zależy nam na rozwoju całej blogosfery, chętnie wykorzystujemy nasz zasięg aby poinformować o tym co naprawdę ważne i pomóc potrzebującym.

Od września 2015 r. prowadzę platformę edukacyjną z minikursami pozwalającymi opanować zawiłości Wordpressa. Jeśli zarządzasz stronami przy pomocy tego systemu zachęcam Cię do odwiedzin serwisu 500 sekund. Wiedzę, którą się dzielę, zdobywałem latami podejmując się kolejnych zleceń. Postawiłem na minikursy, dlatego że sam w sieci najczęściej szukam odpowiedzi na konkretne pytania. Kilkugodzinne kursy wideo najczęściej dotyczą podstawowych informacji z dziedziny budowania stron internetowych, ale żyjąc w pośpiechu potrzebujemy rozwiązań problemów pojawiających się na bieżąco. Dlatego postawiłem na platformę z gotowymi odpowiedziami i wytłumaczeniem dla tych, którzy chcą poznać Wordpressa lepiej.

Ładnych kilka lat formowałem się w Ruchu Światło-Życie, na początku jako uczestnik, a później animator, odpowiedzialny wspólnoty oraz Diakonii Komunikowania Społecznego. Doświadczyłem tam Boga osobowego - przeżywanego we wspólnocie. Boga z którym można budować relację - dokładnie tak, jak z drugim człowiekiem. To doświadczenie było jednym z najważniejszych w moim życiu.

W swojej pracy zawodowej często łączę doświadczenia wielu lat formacji we wspólnocie oraz wiedzę na temat funkcjonowania serwisów społecznościowych, projektowania stron internetowych i promocji w sieci. Wbrew pozorom te dwie dziedziny mają ze sobą wiele wspólnego. Wykorzystuję najnowsze kanały dystrybucji aby docierać z wartościowymi treściami do odbiorców.

Jeśli chcesz o coś zapytać wejdź do zakładki współpraca lub kontakt.